Działka budowlana w Ustroniu Morskim, woj. zachodniopomorskie

Cena na telefon
Na sprzedaż

6693

Identyfikator nieruchomości

Opis

Na sprzedaż działka o powierzchni 2850 m2 w Ustroniu Morskim , 800 m od morza. Działka pod zabudowę mieszkaniową, z MPZP do 4 kondygnacji ze skośnym dachem. Studium przewiduje do 7 kondygnacji.

Adres

  • Kraj: Polska
  • Region / Województwo: zachodnio-pomorskie
  • Miasto / Miejscowość: Ustronie Morskie
Otwórz w Mapach Google

Kontakt

Grzegorz Rak

Agent nieruchomości
Warszawa, Instalatorów 7/117
+48601092261
grak@nieruchomosci365.com
Inne nieruchomości

Oceny i recenzje

0 0 opinii
  • 5 0 %
  • 4 0 %
  • 3 0 %
  • 2 0 %
  • 1 0 %

0 opinii

Podobne oferty

Działka na park handlowy, w okolicach Kłodzka, woj. dolnośląskie

Na sprzedaż

6 miesięcy temu

Działka na park handlowy o powierzchni 3,2 ha, w okolicach Kłodzka z nowym wjazdem na trasę DK A8 Wrocław-Kudowa. Działka w planie na CPN, logistykę, magazyny, handel wielkopowierzchniowy, hotel, gastronomię, parking na 100 tirów. Przy działce będzie budowane rondo. Cena 250 zł netto za metr.Cena całkowita – 8 mln.

Działka w Dywitach, koło Olsztyna, woj. warmińsko-mazurskie

Na sprzedaż

6 miesięcy temu

Na sprzedaż 2 działki zlokalizowane w Dywitach koło Olsztyna. Łączna powierzchnia obu działek – 7872 m2, kształt podłużny, szerszy od strony drogi, zwężający się ku tyłowi. Brak MPZP. Według studium uwarunkowań Gminy Dywity są to tereny składów, przemysłu, usług i obsługi rolnictwa. Ze względu na bliskość osiedla domków gmina może uwzględnić na tym terenie zabudowę […]

Działka na akademik, Rzeszów

Na sprzedaż

6 miesięcy temu

Działka w Rzeszowie o powierzchni 4700 m2 z WZ-tką  na akademik – 11,5 tys. PUM, z możliwością zmiany  na budownictwo wielorodzinne. Cena – 11,5 mln zł.

Działka, Brojce – Kiełpino, woj.zachodnio-pomorskie

Na sprzedaż

6 miesięcy temu

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa przy S6, przy miejscowości Brojce-Kiełpino o powierzchni 40 ha. (25 km od Kołobrzegu, 100km – Szczecin (terminal kontenerowy, bocznica kolejowa) Gdańsk Baltic Hub –280km, bocznica Białogard 45km). Może być pod logistykę, fabrykę, nieuciążliwą stację paliw, hotel. Teren w całości odrolniony z działek rolnych na budowlane, wraz z WZ. Parametry terenu: Do […]