Działka na logistykę, Kostomłoty, woj. dolnośląskie

34,250,000 PLN
Na sprzedaż

6459

Identyfikator nieruchomości

Opis

Działka w Kostomłotach , 30 km od Wrocławia , kierunek na Legnicę. Działka o powierzchni 13,7 ha. Jest plan zagospodarowania. Działka dochodzi do A4 ale bez wjazdu na autostradę. W odległości 900 m jest dojazd drogą polną do drogi krajowej nr 5. Gmina wykupiła grunt tej drogi i jest zgoda na położenie asfaltu ale koszt wybudowania drogi ponosi właściciel działki. Koszt to około 2mln zł. Gmina ma obowiązek napraw tej drogi. Media w odległości 400 metrów od działki- kanalizacja, prąd, woda.  Do odnowienia zgody na przyłącza, które straciły ważność. Cena 250 zł netto za metr działki. Cena całkowita netto – 34,25 mln zł.

Adres

  • Kraj: Polska
  • Region / Województwo: dolnośląskie
  • Miasto / Miejscowość: Kostomłoty
Otwórz w Mapach Google

Kontakt

Oceny i recenzje

0 0 opinii
  • 5 0 %
  • 4 0 %
  • 3 0 %
  • 2 0 %
  • 1 0 %

0 opinii

Podobne oferty

Działka inwestycyjna, Kołobrzeg, woj. zachodniopomorskie

Na sprzedaż

5 miesięcy temu

Teren inwestycyjny wraz z projektem i PnB o powierzchni 7797 m2, położony w Kołobrzegu  w pasie nadmorskim (500 m do plaży), w strefie uzdrowiskowej – w najbardziej atrakcyjnej części miasta.  Wydano decyzję o pozwoleniu na budowę budynku sanatoryjno-wypoczynkowego, w którym zaplanowano 169 apartamentów (8 535 m2 PUM) oraz 84 podziemne miejsca parkingowe. Oprócz apartamentów przewidziano ok.400 […]

Działka na park handlowy, w okolicach Kłodzka, woj. dolnośląskie

Na sprzedaż

5 miesięcy temu

Działka na park handlowy o powierzchni 3,2 ha, w okolicach Kłodzka z nowym wjazdem na trasę DK A8 Wrocław-Kudowa. Działka w planie na CPN, logistykę, magazyny, handel wielkopowierzchniowy, hotel, gastronomię, parking na 100 tirów. Przy działce będzie budowane rondo. Cena 250 zł netto za metr.Cena całkowita – 8 mln.

Działka na logistykę w Warszawie, woj. mazowieckie

Na sprzedaż

5 miesięcy temu

Na sprzedaż działka o powierzchni 5 ha zlokalizowana w Warszawie przy lotnisku. W planie zagospodarowanie przeznaczenie na logistykę do 12 m wysokości. Są dostępne media. Cena 500 zł/m2. Sprzedaje osoba fizyczna. Cena całkowita – 25 mln zł.

Działka budowlana w Ustroniu Morskim, woj. zachodniopomorskie

Na sprzedaż

Na sprzedaż działka o powierzchni 2850 m2 w Ustroniu Morskim , 800 m od morza. Działka pod zabudowę mieszkaniową, z MPZP do 4 kondygnacji ze skośnym dachem. Studium przewiduje do 7 kondygnacji.