Działka w Dywitach, koło Olsztyna, woj. warmińsko-mazurskie

1,731,840 PLN
Na sprzedaż

6671

Identyfikator nieruchomości

Opis

Na sprzedaż 2 działki zlokalizowane w Dywitach koło Olsztyna. Łączna powierzchnia obu działek – 7872 m2, kształt podłużny, szerszy od strony drogi, zwężający się ku tyłowi. Brak MPZP. Według studium uwarunkowań Gminy Dywity są to tereny składów, przemysłu, usług i obsługi rolnictwa. Ze względu na bliskość osiedla domków gmina może uwzględnić na tym terenie zabudowę domkami jednorodzinnymi, bliźniakami lub szeregowymi, max. 2-kondygnacyjnymi. Media: woda na działce, prąd przy działce, kanalizacja 170 m od działki, światłowód na początku ulicy. Działki posiadają dostęp do asfaltowej drogi publicznej. Dywity są jedną z najbardziej pożądanych lokalizacji do zamieszkania w najbliższych okolicach Olsztyna. Odległość od Olsztyna 4 km. Gmina stawia na rozwój, dużo się dzieje pod względem inwestycji. Jest szkoła, przedszkola, żłobek, bank, poczta, kościół, baza gastronomiczna, Biedronka, Aldi, Lidl, jezioro, ośrodek zdrowia. Sprzedaż z fakturą vat. Cena 220 zł netto/m2. Cena całkowita netto – 1,73 mln zł.

Adres

  • Kraj: Polska
  • Region / Województwo: warmińsko - mazurskie
  • Miasto / Miejscowość: Dywity
Otwórz w Mapach Google

Kontakt

Oceny i recenzje

0 0 opinii
  • 5 0 %
  • 4 0 %
  • 3 0 %
  • 2 0 %
  • 1 0 %

0 opinii

Podobne oferty

Logistyka w Radomsku, woj. łódzkie

Na sprzedaż

2 miesiące temu

Na sprzedaż działka o powierzchni 10 ha w Radomsku przy węźle komunikacyjnym przy A1. Jest studium na przemysł. Cena – 250 złm2. Całkowita cena netto – 25 mln zł.

Działka w Warszawie, woj. mazowieckie

Na sprzedaż

1 miesiąc temu

Na sprzedaż działka o powierzchni 1,1 ha zlokalizowana w Warszawie. Według MPZP działka przeznaczona jest pod usługi. Współczynnik zabudowy na poziomie 50%, powierzchnia biologicznie czynna 20%, wskaźnik intensywności zabudowy to 1,8 a maksymalna wysokość to 18m. Obecnie nieruchomość zabudowana budynkiem biurowo-magazynowym – ok. 7500 m2 powierzchni biurowej i 7000 m2 powierzchni magazynowej. Cena za nieruchomość […]

Działka na logistykę, Wodzisław Śląski, woj. śląskie

Na sprzedaż

2 miesiące temu

Na sprzedaż działka o powierzchni 46 ha w Wodzisławiu Śląskim z przeznaczeniem na produkcję, składy, magazyny, usługi, komercję. Cena 120 zł/m. Cena całkowita netto – 55,2 mln zł.

Działka na logistykę w okolicach Łodzi, woj łódzko

Na sprzedaż

1 miesiąc temu

Na sprzedaż działka o powierzchni 4,2 ha w okolicach Łodzi na logistykę, przemysł z funkcjonującą  bocznicą. Na działce budynek biurowo-socjalny o powierzchni 295 m2, wiata – 203 m2, hala-lokomotywownia – 376 m2. Cena netto – 15 mln zł.