Działka w Dywitach, koło Olsztyna, woj. warmińsko-mazurskie

1,731,840 PLN
Na sprzedaż

6671

Identyfikator nieruchomości

Opis

Na sprzedaż 2 działki zlokalizowane w Dywitach koło Olsztyna. Łączna powierzchnia obu działek – 7872 m2, kształt podłużny, szerszy od strony drogi, zwężający się ku tyłowi. Brak MPZP. Według studium uwarunkowań Gminy Dywity są to tereny składów, przemysłu, usług i obsługi rolnictwa. Ze względu na bliskość osiedla domków gmina może uwzględnić na tym terenie zabudowę domkami jednorodzinnymi, bliźniakami lub szeregowymi, max. 2-kondygnacyjnymi. Media: woda na działce, prąd przy działce, kanalizacja 170 m od działki, światłowód na początku ulicy. Działki posiadają dostęp do asfaltowej drogi publicznej. Dywity są jedną z najbardziej pożądanych lokalizacji do zamieszkania w najbliższych okolicach Olsztyna. Odległość od Olsztyna 4 km. Gmina stawia na rozwój, dużo się dzieje pod względem inwestycji. Jest szkoła, przedszkola, żłobek, bank, poczta, kościół, baza gastronomiczna, Biedronka, Aldi, Lidl, jezioro, ośrodek zdrowia. Sprzedaż z fakturą vat. Cena 220 zł netto/m2. Cena całkowita netto – 1,73 mln zł.

Adres

  • Kraj: Polska
  • Region / Województwo: warmińsko - mazurskie
  • Miasto / Miejscowość: Dywity
Otwórz w Mapach Google

Kontakt

Oceny i recenzje

0 0 opinii
  • 5 0 %
  • 4 0 %
  • 3 0 %
  • 2 0 %
  • 1 0 %

0 opinii

Podobne oferty

Działka, Zgorzelec, woj. dolnośląskie

Na sprzedaż

5 miesięcy temu

Działka w centrum Zgorzelca o powierzchni 1683 metrów. Możliwość wybudowania budynku o powierzchni użytkowej 2675 m, w tym parter usługi -545 m. Na mieszkania przeznaczone jest  2130 m Liczba mieszkań –  32. Wysokość –  5 kondygnacji i jedna podziemna. Powierzchnia zabudowy –  640 m. Operat – 2,6 mln zł.  Jest plan zagospodarowania Cena działki – […]

Działka na handel, usługi w Ustroniu, woj. śląskie

Na sprzedaż

5 miesięcy temu

Na sprzedaż działka w Ustroniu o powierzchni 2800 m2 z przeznaczeniem na handel, usługi. Na działkę są 3 wjazdy. Cena 450 zł/m . Cena całkowita netto – 1,26 mln zł.

Działka w Łukęcinie, woj. zachodniopomorskie

Na sprzedaż

5 miesięcy temu

Do sprzedaży nieruchomość niezabudowana w Łukęcinie z działką o powierzchni 13 519 m2, idealna pod zabudowę domów całorocznych lub apartamentów. Działka oddalona od morza około 180 m w otoczeniu lasu. W związku kończącą się budową tunelu pod Świną w Świnoujściu mocno wzrasta zainteresowanie turystów z Niemiec tymi lokalizacjami. 60 km do Niemiec, Berlin – 240 […]

Działka na akademik, Rzeszów

Na sprzedaż

5 miesięcy temu

Działka w Rzeszowie o powierzchni 4700 m2 z WZ-tką  na akademik – 11,5 tys. PUM, z możliwością zmiany  na budownictwo wielorodzinne. Cena – 11,5 mln zł.