Działka w Łukęcinie, woj. zachodniopomorskie

31,500,000 PLN
Na sprzedaż

6414

Identyfikator nieruchomości

Opis

Do sprzedaży nieruchomość niezabudowana w Łukęcinie z działką o powierzchni 13 519 m2, idealna pod zabudowę domów całorocznych lub apartamentów. Działka oddalona od morza około 180 m w otoczeniu lasu. W związku kończącą się budową tunelu pod Świną w Świnoujściu mocno wzrasta zainteresowanie turystów z Niemiec tymi lokalizacjami. 60 km do Niemiec, Berlin – 240 km, Szczecin – 100 km, Poznań – 345 km. Teren czysty od drzew. Wydana decyzja o warunkach zabudowy na budowę zespołu budynków o charakterze i przeznaczeniu hotelowo- apartamentowo- rekreacyjnym. Powstała koncepcja zabudowy- PUM 12-19 tys. m2.

Cena -31,50 mln zł,  w tym prowizja.

Adres

  • Kraj: Polska
  • Region / Województwo: zachodnio-pomorskie
  • Miasto / Miejscowość: Łukęcin
Otwórz w Mapach Google

Załączniki

apartamentowiec_wizualizacja.pdf Pobieranie
DWZ_Lukecin_ul.Lesna_2_-_28.12.2017r.pdf Pobieranie
Geoportal360.pl-Mapa-Interaktywna-Dzialek-Lukecin-dzialka-nr-42-polozenie.pdf Pobieranie
Geoportal360.pl-Mapa-Interaktywna-Dzialek-Lukecin.pdf Pobieranie
IMG_1739-scaled.jpg Pobieranie
Lukecin_-_mapa_satelitarna_-_13_519_m2_1.jpg Pobieranie
LUKECIN-ETAPY_INWESTYCJI.pdf Pobieranie
mapka_2021.jpg Pobieranie
obiekty_na_dzialce-_DOCELOWO.pdf Pobieranie
opis_Lukecin-avista.pdf Pobieranie

Kontakt

Oceny i recenzje

0 0 opinii
  • 5 0 %
  • 4 0 %
  • 3 0 %
  • 2 0 %
  • 1 0 %

0 opinii

Podobne oferty

Grunt pod budowę, blisko metra, Warszawa

Na sprzedaż

4 miesiące temu

Znakomicie położona, atrakcyjna działka inwestycyjna, zlokalizowana na warszawskim Targówku – niedaleko Metra (stacja Trocka) – posiadająca Pozwolenie na Budowę nowoczesnego budynku biurowego z usługami o powierzchni użytkowej (GLA) prawie 2000 m2. Ciekawy wizualnie projekt budynku o nietuzinkowej architekturze. Aktualnie inwestycja jest w trakcie przeprojektowania, celem zwiększenia powierzchni użytkowej (do komercjalizacji) o ponad 600 m2. Co […]

Działka koło Kędzierzyna-Koźle, woj. opolskie

Na sprzedaż

6 miesięcy temu

Na sprzedaż działka o powierzchni 61500 m2 z funkcjonującą bocznicą w okolicach Kędzierzyna – Koźle. Jest pozwolenie na budowę zakładu produkującego estry metylowe oleju rzepakowego wraz z tłocznią. Plan zagospodarowania przewiduje też składowanie odpadów niebezpiecznych. Cena – 3 mln EURO+2 % PCC.

Działka w Młynach, woj. podkarpackie

Na sprzedaż

6 miesięcy temu

Na sprzedaż działka o powierzchni 4 ha zlokalizowana w Młynach (przylega do E40). 2,5 km do granicy polsko-ukraińskiej i przejścia granicznego Korczowa – Krakowiec w strefie wolnego obszaru celnego oraz w strefie ruchu bezwizowego z Ukrainą. Właściciel posiada zgodę na lokalizacje zjazdu i wyjazdu. Obok działki węzeł komunikacyjny Autostrady A4 Cena – 200 zł /m. […]

Działka na logistykę w Warszawie, woj. mazowieckie

Na sprzedaż

6 miesięcy temu

Na sprzedaż działka o powierzchni 5 ha zlokalizowana w Warszawie przy lotnisku. W planie zagospodarowanie przeznaczenie na logistykę do 12 m wysokości. Są dostępne media. Cena 500 zł/m2. Sprzedaje osoba fizyczna. Cena całkowita – 25 mln zł.