Działka przy plaży, Władysławowo, woj.pomorskie

76,500,000 PLN
Na sprzedaż

6432

Identyfikator nieruchomości

Opis

Do sprzedaży atrakcyjny teren przy plaży w miejscowości Władysławowo Rozewie.

  • Powierzchnia działki – 10 ha,
  • Planowane PUM – 13 000 m2.

PnB hotelu_apart. Możliwa zmiana koncepcji, która zakłada budowę obiektu hotelowego w standardzie 4*-5* gwiazdek wpisującego się w otaczający teren tak, by stanowił jego naturalne rozwinięcie i uzupełnienie. W obiekcie planuje się ponad 200 apartamentów – o powierzchni użytkowej od ok. 34 m2 po dwupoziomowe apartamenty zlokalizowane na ostatniej kondygnacji o pow. ponad 100 m2.

Każdy apartament będzie posiadać balkon lub taras. Na parterze zlokalizowano hol główny, część konferencyjną z wielofunkcyjnymi salami, część śniadaniową i restauracyjną oraz część rekreacyjną z basenem, częścią spa, pomieszczeniami obsługi. Uzupełnieniem funkcji na parterze będą pokoje rodzinne z bezpośrednim wyjściem na tereny zielone. Na pierwszym i drugim piętrze zlokalizowano pokoje hotelowe. Na ostatnim piętrze zaprojektowano pokoje z antresolami. Pozostałą część piętra będzie stanowić zielony ogólnodostępny taras. Z poziomu tego poprzez schody i rampy będzie można dojść do wyższego poziomu tarasu, skąd będzie rozciągał się widok na morze oraz teren zielony.

Cena 76,5  mln zł w tym stała prowizja 2% . 

Adres

  • Kraj: Polska
  • Region / Województwo: pomorskie
  • Miasto / Miejscowość: Władysławowo
Otwórz w Mapach Google

Załączniki

WLADYSLAWOWO_geo1-1.jpg Pobieranie
WLADYSLAWOWO_ROZEWIE_geo2.jpg Pobieranie
WLADYSLAWOWO_ROZEWIE_geo3.jpg Pobieranie
WLADYSLAWOWO_ROZEWIE_OFERTA.pdf Pobieranie

Kontakt

Oceny i recenzje

0 0 opinii
  • 5 0 %
  • 4 0 %
  • 3 0 %
  • 2 0 %
  • 1 0 %

0 opinii

Podobne oferty

Grunt z linią brzegową jeziora, Zalew Zegrzyński

Na sprzedaż

3 miesiące temu

Na sprzedaż atrakcyjny grunt budowlany o powierzchni 2 hektarów, zlokalizowany w pierwszej linii brzegowej, najmodniejszego akwenu wodnego i kompleksu rekreacyjnego Warszawy, gdzie ceny nieruchomości (gruntów i lokali) systematycznie biją kolejne rekordy, a popyt wzrasta. Grunt dostępny wraz z profesjonalnym Projektem Wykonawczym oraz prawomocnym Pozwoleniem na Budowę. Z budową można startować niezwłocznie po zakupie gruntu. Segment […]

20,000 m2
Działka na handel, usługi w Ustroniu, woj. śląskie

Na sprzedaż

5 miesięcy temu

Na sprzedaż działka w Ustroniu o powierzchni 2800 m2 z przeznaczeniem na handel, usługi. Na działkę są 3 wjazdy. Cena 450 zł/m . Cena całkowita netto – 1,26 mln zł.

Działka na usługi, handel, Pakość, woj. kujawsko-pomorskie

Na sprzedaż

5 miesięcy temu

Na sprzedaż działka o powierzchni 6700 m2 zlokalizowana w miejscowości Pakość (koło Inowrocławia). Działka na handel, usługi. Na połowie działki stoi budynek 1400 m2 z chłodnią , biura , łazienki itd. Część wynajęta i dzierżawca płaci 9600 zł netto miesięcznie. Cena –  3,5 mln zł.

Działka w Łukęcinie, woj. zachodniopomorskie

Na sprzedaż

5 miesięcy temu

Do sprzedaży nieruchomość niezabudowana w Łukęcinie z działką o powierzchni 13 519 m2, idealna pod zabudowę domów całorocznych lub apartamentów. Działka oddalona od morza około 180 m w otoczeniu lasu. W związku kończącą się budową tunelu pod Świną w Świnoujściu mocno wzrasta zainteresowanie turystów z Niemiec tymi lokalizacjami. 60 km do Niemiec, Berlin – 240 […]