Działka przy plaży, Władysławowo, woj.pomorskie

76,500,000 PLN
Na sprzedaż

6432

Identyfikator nieruchomości

Opis

Do sprzedaży atrakcyjny teren przy plaży w miejscowości Władysławowo Rozewie.

  • Powierzchnia działki – 10 ha,
  • Planowane PUM – 13 000 m2.

PnB hotelu_apart. Możliwa zmiana koncepcji, która zakłada budowę obiektu hotelowego w standardzie 4*-5* gwiazdek wpisującego się w otaczający teren tak, by stanowił jego naturalne rozwinięcie i uzupełnienie. W obiekcie planuje się ponad 200 apartamentów – o powierzchni użytkowej od ok. 34 m2 po dwupoziomowe apartamenty zlokalizowane na ostatniej kondygnacji o pow. ponad 100 m2.

Każdy apartament będzie posiadać balkon lub taras. Na parterze zlokalizowano hol główny, część konferencyjną z wielofunkcyjnymi salami, część śniadaniową i restauracyjną oraz część rekreacyjną z basenem, częścią spa, pomieszczeniami obsługi. Uzupełnieniem funkcji na parterze będą pokoje rodzinne z bezpośrednim wyjściem na tereny zielone. Na pierwszym i drugim piętrze zlokalizowano pokoje hotelowe. Na ostatnim piętrze zaprojektowano pokoje z antresolami. Pozostałą część piętra będzie stanowić zielony ogólnodostępny taras. Z poziomu tego poprzez schody i rampy będzie można dojść do wyższego poziomu tarasu, skąd będzie rozciągał się widok na morze oraz teren zielony.

Cena 76,5  mln zł w tym stała prowizja 2% . 

Adres

  • Kraj: Polska
  • Region / Województwo: pomorskie
  • Miasto / Miejscowość: Władysławowo
Otwórz w Mapach Google

Załączniki

WLADYSLAWOWO_geo1-1.jpg Pobieranie
WLADYSLAWOWO_ROZEWIE_geo2.jpg Pobieranie
WLADYSLAWOWO_ROZEWIE_geo3.jpg Pobieranie
WLADYSLAWOWO_ROZEWIE_OFERTA.pdf Pobieranie

Kontakt

Oceny i recenzje

0 0 opinii
  • 5 0 %
  • 4 0 %
  • 3 0 %
  • 2 0 %
  • 1 0 %

0 opinii

Podobne oferty

Działka na logistykę w Warszawie, woj. mazowieckie

Na sprzedaż

2 miesiące temu

Na sprzedaż działka o powierzchni 5 ha zlokalizowana w Warszawie przy lotnisku. W planie zagospodarowanie przeznaczenie na logistykę do 12 m wysokości. Są dostępne media. Cena 500 zł/m2. Sprzedaje osoba fizyczna. Cena całkowita – 25 mln zł.

Działka – budownictwo wielofunkcyjne, okolice Łeby, woj. pomorskie

Na sprzedaż

2 miesiące temu

Działka o powierzchni 25 ha zlokalizowana w miejscowości Serbsk, 6 km od Łeby – między jeziorami CZARNE a SARBSKO. Media w działce. Atrakcją w tym rejonie jest fokarium. W planie działka na budownictwo wielofunkcyjne. Cena –  40 zł za metr. Cena całkowita – 10 mln netto.

Działka na logistykę, Wodzisław Śląski, woj. śląskie

Na sprzedaż

2 miesiące temu

Na sprzedaż działka o powierzchni 46 ha w Wodzisławiu Śląskim z przeznaczeniem na produkcję, składy, magazyny, usługi, komercję. Cena 120 zł/m. Cena całkowita netto – 55,2 mln zł.

Działka na usługi, handel, Pakość, woj. kujawsko-pomorskie

Na sprzedaż

2 miesiące temu

Na sprzedaż działka o powierzchni 6700 m2 zlokalizowana w miejscowości Pakość (koło Inowrocławia). Działka na handel, usługi. Na połowie działki stoi budynek 1400 m2 z chłodnią , biura , łazienki itd. Część wynajęta i dzierżawca płaci 9600 zł netto miesięcznie. Cena –  3,5 mln zł.